TEFAL | Comfort Knife set with stand | K221SA14 | Knife set | 6 pc(s)
- TootjadTEFAL
- Mudel: K221SA14
- Saadavus: 4
-
59€
TEFAL | Comfort Knife set with stand | K221SA14 | Knife set | 6 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Inimeste arv | N/A |
| Kaasnevate toodete arv | 6 pc(s) |
| Materjal | Stainless steel/Wooden |
| Muud funktsioonid | Two-color identification ring for easy identification of the knife in the block storage (gray for stainless steel and white for ceramic) Block with thermal wood treatment, without any chemical substance in the production process Non-slip rubber feet prote |
| Net weight | 1.59 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Nugade arv | 5 (Bread knife 20 cm, Carving knife 20 cm, Utility knife 12 cm, Cutting knife 9 cm, Chef's knife 15 cm) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Comfort Knife set with stand |
| Producer product name | K221SA14 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Knife set |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: tefal comfort knife set with stand k221sa14 knife set 6 pcs, k221sa14, tefal, soogiriistad

